Skoki spadochronowe w tandemie. Tylko 18 km od Gdańska!

Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa.
Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych. Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora.

Skyluma.pl skoki spadochronowe w trójmieście

Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund.

Przeżyj ekstremalną przygodę!

Zadzwoń do nas
+48 793 155 580
aby umówić sie na skok tandemowy,
lub zamów online.

Poczuj adrenalinę

  • Pełne wsparcie dla naszych klientów +

    Wszelkie wątpliwości dotyczące zdjęć i filmu z Twojego skoku spadochronowego w tandemie, rozwieje nasz montażysta.
    Zawsze możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jeśli pojawią się problemy z odtwarzaniem materiałów, ich pobieraniem lub logowaniem do twojego profilu na naszej stronie.

  • Filmy i zdjęcia z Twojego skoku spadochronowego w jakości HD +

    Koniec z płytami DVD i innymi nośnikami, niewygodną transformacją formatów, poszukiwaniem napędu do odtworzenia. Koniec z kiepskim obrazem. Film i zdjęcia obejrzysz w jakości HDTV 720p wszędzie tam, gdzie uzyskasz dostęp do internetu, również na swoim telewizorze podłaczonym do internetu.
    Oczywiście możesz go również pobrać na swój komputer kiedy tylko zechcesz i odtwarzać lokalnie.

  • Dystrybucja Twoich filmów i zdjęć z tandemowego skoku spadochronowego +

    Jeśli tylko zechcesz, przygotowany klip wideo oraz zdjęcia z Twojego skoku tandemowego pobierzesz na swój komputer jednym kliknięciem i zachowasz we własnym archiwum na swoim lokalnym komputerze.
    Wystarczy że zalogujesz się na stronie skyluma.pl przy pomocy otrzymanego od nas loginu i hasła.

  • Stały dostęp do Twoich materiałów foto/video ze skoku w tandemie +

    Dzięki naszej stronie, za każdym razem kiedy tylko zechcesz, będziesz mógł pochwalić się swoim skokiem wszędzie!
    Wystarczy że odwiedzisz swój profil za pomocą smartphone'a, tabletu, laptopa, komputera w pracy i skorzystasz z możliwości obejrzenia filmu i zdjęć online.
    Wspomnienia ze skoku będą zawsze pod ręką o każdej porze dnia i nocy.

  • Zdjęcia i filmy z Twojego skoku spadochronowego +

    Pracę nad materiałami foto i video zaczynamy już tego samego dnia w którym odbyłeś swój skok w tandemie, zakładając jednocześnie twój profil na naszej stronie. W tej samej chwili, gdy umieścimy w nim gotowy film oraz komplet zdjęć otrzymasz od nas specjalną "pocztówkę" z loginem i hasłem dostępu do Twojego profilu. Wyślemy ją na podany w deklaracji adres mailowy. Po zalogowaniu się, strona przekieruje Cię automatycznie do Twojej galerii zdjęć i playera video z Twoim filmem.

  • Imprezy okolicznościowe i skoki specjalne +

    Realizujemy zamówienia specjalne, skoki spadochronowe z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich, skoki urodzinowe, rocznicowe.
    Wylądujemy tuż obok Twoich przyjaciół i uczcimy jubileusz butelką szampana! Zarejestrujemy na klatkach filmu zaręczyny w powietrzu, lub życzenia „wykrzyczane” podczas swobodnego spadania!

  • Skoki spadochronowe w tandemie +

    Skok spadochronowy w tandemie nad Zatoką Gdańską to gwarancja wspaniałych widoków – panorama Gdańska przed oczami, półwysep helski prawie na wyciągnięcie ręki, Kaszuby jak na dłoni!
    Skaczemy w każdy weekend tylko 10 km od centrum Gdańska. Wznieś się ponad codzienność – przyjedź i poczuj smak adrenaliny!

  • 1