Skoki spadochronowe w tandemie. Tylko 18 km od Gdańska!

Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa.
Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych. Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora.

Skyluma.pl skoki spadochronowe w trójmieście

Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund.

Kto może skoczyć?

Praktycznie każdy może wykonać skok spadochronowy. Są jednak pewne ograniczenia dla osób chcących wykonać skok tandemowy, jest to minimalny wiek 7 lat (osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemna zgodę rodziców) oraz waga powyżej 100 kg.

Przeżyj ekstremalną przygodę!

Zadzwoń do nas
+48 793 155 580
aby umówić sie na skok tandemowy,
lub zamów online.

Poczuj adrenalinę

 • Pełne wsparcie dla naszych klientów +

  Wszelkie wątpliwości dotyczące zdjęć i filmu z Twojego skoku spadochronowego w tandemie, rozwieje nasz montażysta.
  Zawsze możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jeśli pojawią się problemy z odtwarzaniem materiałów, ich pobieraniem lub logowaniem do twojego profilu na naszej stronie.

 • Filmy i zdjęcia z Twojego skoku spadochronowego w jakości HD +

  Koniec z płytami DVD i innymi nośnikami, niewygodną transformacją formatów, poszukiwaniem napędu do odtworzenia. Koniec z kiepskim obrazem. Film i zdjęcia obejrzysz w jakości HDTV 720p wszędzie tam, gdzie uzyskasz dostęp do internetu, również na swoim telewizorze podłaczonym do internetu.
  Oczywiście możesz go również pobrać na swój komputer kiedy tylko zechcesz i odtwarzać lokalnie.

 • Dystrybucja Twoich filmów i zdjęć z tandemowego skoku spadochronowego +

  Jeśli tylko zechcesz, przygotowany klip wideo oraz zdjęcia z Twojego skoku tandemowego pobierzesz na swój komputer jednym kliknięciem i zachowasz we własnym archiwum na swoim lokalnym komputerze.
  Wystarczy że zalogujesz się na stronie skyluma.pl przy pomocy otrzymanego od nas loginu i hasła.

 • Stały dostęp do Twoich materiałów foto/video ze skoku w tandemie +

  Dzięki naszej stronie, za każdym razem kiedy tylko zechcesz, będziesz mógł pochwalić się swoim skokiem wszędzie!
  Wystarczy że odwiedzisz swój profil za pomocą smartphone'a, tabletu, laptopa, komputera w pracy i skorzystasz z możliwości obejrzenia filmu i zdjęć online.
  Wspomnienia ze skoku będą zawsze pod ręką o każdej porze dnia i nocy.

 • Zdjęcia i filmy z Twojego skoku spadochronowego +

  Pracę nad materiałami foto i video zaczynamy już tego samego dnia w którym odbyłeś swój skok w tandemie, zakładając jednocześnie twój profil na naszej stronie. W tej samej chwili, gdy umieścimy w nim gotowy film oraz komplet zdjęć otrzymasz od nas specjalną "pocztówkę" z loginem i hasłem dostępu do Twojego profilu. Wyślemy ją na podany w deklaracji adres mailowy. Po zalogowaniu się, strona przekieruje Cię automatycznie do Twojej galerii zdjęć i playera video z Twoim filmem.

 • Imprezy okolicznościowe i skoki specjalne +

  Realizujemy zamówienia specjalne, skoki spadochronowe z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich, skoki urodzinowe, rocznicowe.
  Wylądujemy tuż obok Twoich przyjaciół i uczcimy jubileusz butelką szampana! Zarejestrujemy na klatkach filmu zaręczyny w powietrzu, lub życzenia „wykrzyczane” podczas swobodnego spadania!

 • Skoki spadochronowe w tandemie +

  Skok spadochronowy w tandemie nad Zatoką Gdańską to gwarancja wspaniałych widoków – panorama Gdańska przed oczami, półwysep helski prawie na wyciągnięcie ręki, Kaszuby jak na dłoni!
  Skaczemy w każdy weekend tylko 10 km od centrum Gdańska. Wznieś się ponad codzienność – przyjedź i poczuj smak adrenaliny!

 • 1