×

Błąd

exception 'RuntimeException' with message 'Error decoding JSON data: Syntax error' in /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/vendor/joomla/registry/src/Format/Json.php:72 Stack trace: #0 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/vendor/joomla/registry/src/Registry.php(366): Joomla\Registry\Format\Json->stringToObject('{"menu_image":"...', Array) #1 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/components/com_content/models/article.php(174): Joomla\Registry\Registry->loadString('{"menu_image":"...') #2 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/legacy/view/legacy.php(408): ContentModelArticle->getItem() #3 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/components/com_content/views/article/view.html.php(42): JViewLegacy->get('Item') #4 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/legacy/controller/legacy.php(664): ContentViewArticle->display() #5 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/components/com_content/controller.php(113): JControllerLegacy->display(true, Array) #6 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/legacy/controller/legacy.php(702): ContentController->display() #7 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/components/com_content/content.php(38): JControllerLegacy->execute(NULL) #8 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/cms/component/helper.php(405): require_once('/home/www/virtu...') #9 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/cms/component/helper.php(380): JComponentHelper::executeComponent('/home/www/virtu...') #10 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/cms/application/site.php(191): JComponentHelper::renderComponent('com_content') #11 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/cms/application/site.php(230): JApplicationSite->dispatch() #12 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/libraries/cms/application/cms.php(261): JApplicationSite->doExecute() #13 /home/www/virtual/skyluma.pl/www/index.php(49): JApplicationCms->execute() #14 {main}

Skoki spadochronowe w tandemie. Tylko 18 km od Gdańska!

Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa.
Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych. Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora.

Skyluma.pl skoki spadochronowe w trójmieście

Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund.

Przeżyj ekstremalną przygodę!

Zadzwoń do nas
+48 793 155 580
aby umówić sie na skok tandemowy,
lub zamów online.

Poczuj adrenalinę

 • Pełne wsparcie dla naszych klientów +

  Wszelkie wątpliwości dotyczące zdjęć i filmu z Twojego skoku spadochronowego w tandemie, rozwieje nasz montażysta.
  Zawsze możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jeśli pojawią się problemy z odtwarzaniem materiałów, ich pobieraniem lub logowaniem do twojego profilu na naszej stronie.

 • Filmy i zdjęcia z Twojego skoku spadochronowego w jakości HD +

  Koniec z płytami DVD i innymi nośnikami, niewygodną transformacją formatów, poszukiwaniem napędu do odtworzenia. Koniec z kiepskim obrazem. Film i zdjęcia obejrzysz w jakości HDTV 720p wszędzie tam, gdzie uzyskasz dostęp do internetu, również na swoim telewizorze podłaczonym do internetu.
  Oczywiście możesz go również pobrać na swój komputer kiedy tylko zechcesz i odtwarzać lokalnie.

 • Dystrybucja Twoich filmów i zdjęć z tandemowego skoku spadochronowego +

  Jeśli tylko zechcesz, przygotowany klip wideo oraz zdjęcia z Twojego skoku tandemowego pobierzesz na swój komputer jednym kliknięciem i zachowasz we własnym archiwum na swoim lokalnym komputerze.
  Wystarczy że zalogujesz się na stronie skyluma.pl przy pomocy otrzymanego od nas loginu i hasła.

 • Stały dostęp do Twoich materiałów foto/video ze skoku w tandemie +

  Dzięki naszej stronie, za każdym razem kiedy tylko zechcesz, będziesz mógł pochwalić się swoim skokiem wszędzie!
  Wystarczy że odwiedzisz swój profil za pomocą smartphone'a, tabletu, laptopa, komputera w pracy i skorzystasz z możliwości obejrzenia filmu i zdjęć online.
  Wspomnienia ze skoku będą zawsze pod ręką o każdej porze dnia i nocy.

 • Zdjęcia i filmy z Twojego skoku spadochronowego +

  Pracę nad materiałami foto i video zaczynamy już tego samego dnia w którym odbyłeś swój skok w tandemie, zakładając jednocześnie twój profil na naszej stronie. W tej samej chwili, gdy umieścimy w nim gotowy film oraz komplet zdjęć otrzymasz od nas specjalną "pocztówkę" z loginem i hasłem dostępu do Twojego profilu. Wyślemy ją na podany w deklaracji adres mailowy. Po zalogowaniu się, strona przekieruje Cię automatycznie do Twojej galerii zdjęć i playera video z Twoim filmem.

 • Imprezy okolicznościowe i skoki specjalne +

  Realizujemy zamówienia specjalne, skoki spadochronowe z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich, skoki urodzinowe, rocznicowe.
  Wylądujemy tuż obok Twoich przyjaciół i uczcimy jubileusz butelką szampana! Zarejestrujemy na klatkach filmu zaręczyny w powietrzu, lub życzenia „wykrzyczane” podczas swobodnego spadania!

 • Skoki spadochronowe w tandemie +

  Skok spadochronowy w tandemie nad Zatoką Gdańską to gwarancja wspaniałych widoków – panorama Gdańska przed oczami, półwysep helski prawie na wyciągnięcie ręki, Kaszuby jak na dłoni!
  Skaczemy w każdy weekend tylko 10 km od centrum Gdańska. Wznieś się ponad codzienność – przyjedź i poczuj smak adrenaliny!

 • 1