O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zapalonych skoczków, związanych ze sportem spadochronowym od wielu lat. Ogromne emocje, które towarzyszą każdemu skokowi, doświadczenie i pasję potrafimy wykorzystać dla maksymalnego zadowolenia każdego, kto zdecyduje się do nas przyjechać!

Robimy wszystko, aby Twój skok tandemowy należały do chwil, które warto wspominać z przyjemnością. Twój uśmiech po skoku, pozytywna ekscytacja pod wpływem dawki adrenaliny, chęć powrotu do naszego grona sprawiają nam ogromną frajdę i są dla nas nagrodą!
Skoczmy razem, już dziś!

Naszą główną bazą jest Lądowisko w Przywidzu, tylko 18 km od Gdańska.

Nasza strefa jest dużym i bezpiecznym obszarem, zapewniającym doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń. Przyległe tereny są również bezpieczne dla początkujących skoczków. Dysponujemy sprzętem spadochronowym, salą szkoleniową, sprzętem video i wszystkim co niezbędne do prowadzenia bezpiecznego i nowoczesnego szkolenia.
Instruktorzy naszej Szkoły są na strefie w każdy weekend od piątku do niedzieli wieczora, od końca marca do końca października. Strefa dysponuje bardzo dobrą infrastrukturą socjalno-bytową, z barem, miejscami noclegowymi i dogodnymi warunkami do szkolenia.

Przeżyj ekstremalną przygodę!

Zadzwoń do nas
+48 793 155 580 aby umówić się na skok tandemowy,
lub zamów online.