Poczuj adrenalinę

 • Pełne wsparcie dla naszych klientów +

  Wszelkie wątpliwości dotyczące zdjęć i filmu z Twojego skoku spadochronowego w tandemie, rozwieje nasz montażysta.
  Zawsze możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jeśli pojawią się problemy z odtwarzaniem materiałów, ich pobieraniem lub logowaniem do twojego profilu na naszej stronie.

 • Filmy i zdjęcia z Twojego skoku spadochronowego w jakości HD +

  Koniec z płytami DVD i innymi nośnikami, niewygodną transformacją formatów, poszukiwaniem napędu do odtworzenia. Koniec z kiepskim obrazem. Film i zdjęcia obejrzysz w jakości HDTV 720p wszędzie tam, gdzie uzyskasz dostęp do internetu, również na swoim telewizorze podłaczonym do internetu.
  Oczywiście możesz go również pobrać na swój komputer kiedy tylko zechcesz i odtwarzać lokalnie.

 • Dystrybucja Twoich filmów i zdjęć z tandemowego skoku spadochronowego +

  Jeśli tylko zechcesz, przygotowany klip wideo oraz zdjęcia z Twojego skoku tandemowego pobierzesz na swój komputer jednym kliknięciem i zachowasz we własnym archiwum na swoim lokalnym komputerze.
  Wystarczy że zalogujesz się na stronie skyluma.pl przy pomocy otrzymanego od nas loginu i hasła.

 • Stały dostęp do Twoich materiałów foto/video ze skoku w tandemie +

  Dzięki naszej stronie, za każdym razem kiedy tylko zechcesz, będziesz mógł pochwalić się swoim skokiem wszędzie!
  Wystarczy że odwiedzisz swój profil za pomocą smartphone'a, tabletu, laptopa, komputera w pracy i skorzystasz z możliwości obejrzenia filmu i zdjęć online.
  Wspomnienia ze skoku będą zawsze pod ręką o każdej porze dnia i nocy.

 • Zdjęcia i filmy z Twojego skoku spadochronowego +

  Pracę nad materiałami foto i video zaczynamy już tego samego dnia w którym odbyłeś swój skok w tandemie, zakładając jednocześnie twój profil na naszej stronie. W tej samej chwili, gdy umieścimy w nim gotowy film oraz komplet zdjęć otrzymasz od nas specjalną "pocztówkę" z loginem i hasłem dostępu do Twojego profilu. Wyślemy ją na podany w deklaracji adres mailowy. Po zalogowaniu się, strona przekieruje Cię automatycznie do Twojej galerii zdjęć i playera video z Twoim filmem.

 • Imprezy okolicznościowe i skoki specjalne +

  Realizujemy zamówienia specjalne, skoki spadochronowe z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich, skoki urodzinowe, rocznicowe.
  Wylądujemy tuż obok Twoich przyjaciół i uczcimy jubileusz butelką szampana! Zarejestrujemy na klatkach filmu zaręczyny w powietrzu, lub życzenia „wykrzyczane” podczas swobodnego spadania!

 • Skoki spadochronowe w tandemie +

  Skok spadochronowy w tandemie nad Zatoką Gdańską to gwarancja wspaniałych widoków – panorama Gdańska przed oczami, półwysep helski prawie na wyciągnięcie ręki, Kaszuby jak na dłoni!
  Skaczemy w każdy weekend tylko 10 km od centrum Gdańska. Wznieś się ponad codzienność – przyjedź i poczuj smak adrenaliny!

 • 1