Tandemy

Skoki spadochronowe dla każdego.

Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych. Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora.

Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 3000 - 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 40 - 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów, a następujące po nim szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 minut. W tym czasie pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje sterówki pilotowi tandemu. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne ponieważ jest to konstrukcja szybująca. Przyziemienie odbywa się ślizgiem a jego ewentualną energię przyjmuje na siebie instruktor.

Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Po przyjeździe na lotnisko przechodzisz tylko krótkie przeszkolenie, w którym wyjaśniamy jak należy ułożyć ciało podczas swobodnego spadania i lądowania, ubieramy i dopasowujemy uprząż, wyposażamy w kombinezon oraz gogle. Istnieje również możliwość rejestracji całej przygody za pomocą zdjęć i filmu. Zajmą się tym skoczkowie – operatorzy.

Partnerzy

Przeżyj ekstremalną przygodę!

Zadzwoń do nas
+48 793 155 580 aby umówić się na skok tandemowy,
lub zamów online.